MK-galla 2017

Vi er stolte av å få vise frem noe av det ypperste innen medieprodukter på F21. Den høye kvaliteten gjorde det usedvanlig vanskelig å nominere kandidater til MK-galla, og dette er bare et lite utdrag av alt som er produsert på F21 i 2016-2017.

TID: TORSDAG 1. JUNI 2017 KL. 18-20
STED: AUDITORIET

ANIMASJON

Jennifer Moreno – Telenor-reklame

VINNER:
Miriam Esmeralda Hald – Blue baby

Susanne Svendsen, Daniel Nilssen, Jennifer Moreno, Steven Nguyen – NORD

Susanne Svendsen – The Forest

TEKST

Mathilde Bergene Bratlie – Livet som desemberbarn

VINNER:
Susanne Emilie Tjøtta Svendsen – Sjakk matt

Camilla Sommer Hagander – Operasjoner og kroppspress

Lise Bjørnson Thunes – Dårligst svømmeferdigheter i Oslo

MOTE OG REKLAME-FOTO

Julie Reklingsholmen – Verden i Oslo

Melinda Sulejmanova – Verden i Oslo

Arisha Haider – Verden i Oslo

VINNER:
Arisha Haider – Urban

PORTRETTFOTO

Jonas Kvitting

VINNER:
Vanessa Karami – Verden i Oslo

Elizabeth Brenda Abowat Nilssen

DOKUMENTAR-FOTO

Jonas Sjøli

VINNER:
Jakub Ciaputa

ÅPEN KLASSE FOTO

Vanessa Karami – Tabu

Andrea Arnesen

VINNER:
Kristian Trana – Dekkbeis

Madeleine Stuedal – Up Close

 

MUSIKKPRODUKSJON

Melchi Sparby – Shame
Solveig Fuglesang – Where are you? Artist: Mathilde Storm
VINNER:
Bao Vo – Outta my Lane
Simen Samuelsen og Marius Edvardsen – Aurora

 

HØRESPILL

Emilie Nilo, Natalie Nedeltchev, Nadia Pettersen og Christian Heredia – Barnevakten
Karoline Rustad, Miriam Hall og Mariama Sarr – Heksene
VINNER:
Jesper Busch, Anders Natvig, Sander Selboskar, Robert Bjørn og Nikolai Kolstad – Ikke i trafikk

RADIOSPOT

Ottar Thorstvedt – Sørlandschips
Karoline Rustad – Soloreklame
VINNER:
Marcus Bekkelund – Blåkors

ILLUSTRASJON

Anna Sadowska – Infografikk

Atle Fredriksen – Second Chance

Josefine Brubakken – selvportrett

VINNER:
Simen August Rem Urkegjerde – drømmebilde

PLAKATDESIGN

VINNER:
Christian Sandstad – Duke

Elias Johansen – Informasjonskampanje for Ung Info

Elias Johansen - Informasjonskampanje Ung Info (1mk)

Elisabeth Bruu – Påfuglen

Elisabeth Bruu - Påfuglen

Emilio Nicolai Hannah – Deadman’s Desert

Emilio - Deadmans Desert

Simen August Rem Urkegjerde – Festivalplakat

Simen August Rem Urkegjerde - festival-plakat

LOGODESIGN

Robert Lisita – Alfa Romeo

Robert Lisita Alfa Romeo Logo Robert 2MKA

Simen August Rem Urkegjerde – Hollows

logo (Simen, grafisk) copy2

VINNER:
Susanne Svendsen NORD arkitektur

Visittkort_tosidig

MUSIKKVIDEO

VINNER:
Anna Sadowska, Weronika Persinska og Marisa Unruh – I Gave You Love, You Kept on Dancing

Mira Niedzielak, Hamda Suleyman, Yusra Sariteke og Emilie Andersen – Squinted Eyes

Even Bakken, Elias Berg, Nicolai Bjørntvedt, Didrik Falinski og Petter Lauritsen – Let It Go

KAMPANJEFILM

Lucas Harboe, Ole Johnsen og Oskar Roof – Powerbank

Thea Corneliussen, Silje Hjelmeland, Trine Andersen – Overgrep på nett

VINNER:
Morten Malerstuen – Coca-Cola

FIKSJONSFILM

VINNER:
Daniel Ardt Nilssen, Marius Edvardsen, Simen Samuelsen og Kristian Trana – Bak tåken

 

Morten Malerstuen, Anders Engen, Marcus Andre Bekkelund, Sahil Singh og Maria Berglyd – Futura

Kristian Trana, Kim Buer, Martin Daldosso, Nicolai Urbina, og Simen Samuelsen – Kollektivt selvmord

Oskar Taha Roof, Sergiy Turchyn og Lucas Bejar Harboe – The meeting

TV-REPORTASJE

VINNER:
Martin Linker og Theodora Draskovic – VIF Hockey

Andreas Gunnersen, Ole Johnsen og Jakub Ciaputa – St Hallvard kor

Bao Vu – Dansereportasje

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *